Haberler

TAÜ Genç Kalite Kulübü YÖKAK Kalite Toplulukları Öğrenci Zirvesi'nde

05.06.2022

Ege Üniversitesi ev sahipliğinde YÖKAK Öğrenci Konseyi tarafından 3 - 5 Haziran 2022 tarihinde düzenlenen “Yükseköğretimde Kalite Güvencesi Sistemine İlişkin Öğrenci Farkındalığı” temalı Kalite Toplulukları Öğrenci Zirvesi'ne katılan Genç Kalite Kulübü üyeleri Türkiye'deki farklı Üniversitelerden gelen Kalite Kulübü öğrencileriyle bir araya gelme imkanı buldu. 

Zirve öncesinde Kalite Yönetim Birimi Sorumlusu Öğr. Gör. Dr. Burcu AYHAN ile 30 Mayıs 2022 tarihinde bir araya gelen Genç Kalite Kulübü üyelerinden Enes KELLECİOĞLU ve 
Arda UĞURHAN kalite sohbetleri gerçekleştirdi. Ayrıca zirvede gerçekleştirilecek olan Türk-Alman Üniversitesi kalite topluluk sunumu hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Zirvenin ikinci gününde Kalite Komisyonu Öğrenci Temsilcisi Enes KELLECİOĞLU ve Genç Kalite Kulübü Topluluk Başkanı Arda UĞURHAN’ın aralarında bulunduğu kulüp üyeleri Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, Adıyaman Üniversitesi ve Fırat Üniversitesi’nden oluşan grupta topluluk sunumlarını gerçekleştirdiler.